Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

Kendi Renginizi Seçiniz.
Arka Plan Resminiz

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Kriterleri ;


Evden Eve Nakliyat konusunda sizlerle paylaşmaktan gurur duyduğumuz hizmetlerimizden bahsedersek eğer,dilerseniz çalışma sisteminden bahsetmek isteriz,ev Taşıma için öncelikle eşyların durumu ve kat sayısı önem arzeder bunun için müşterinin net bilgi vermesi çok önemlidir,ortalama günlük 20 veya 30 müşteri ile görüştüğümüzü hesap edersek bir müşteri piskolojisini anlamak çok zor olmamakla beraber telafüz edemeyen müşterilere biz yardımcı oluyoruz,ama bunu fitsat bilip oldu bittiye getiren bazı evden eve nakliyat firmaları adresi alıp taşıma günü kapıya gönderdikleri ekip ve araç için ekstra ücret talep ediyorlar.
Bu tuzağa düşemmek için expertiz yani türkçe tabirle eşya gözlemcisini evinize davet edin,sonradan pişamn olmayın,peki biz nasıl çalışırız müşteri anlatmak istediğini eksik anlatıyor ve daha önce tecrübesi yoksa sonradan çıkabilecek sorunlara karşı eşya gözlemcisini biz talet edip müşterini evine gidilip eşya listesi çıkartmak ve böylelikle sorunsuz bir taşıma gün geçirmenizi sağlıyoruz ki bu anlattığım sistem eşya depolama içinde geçerlidir.

Kafanızdaki soru İşaretlerini gidermek için şirket profilinden seçtiğimiz resimler.

Ev Eşyası Paketleme
Eşya Depolama Ekipleri
Depolama için hazırlanmış salon takımı
depolanmış bisikletler
Ev Taşıma Araçları tedarikçisi
depolamaya hazır eşyalar

Depolama İle İlgili Önerilerimiz ?

Eşyalarınız nasıl paketlenecek,kullanılmış veya battaniye tarzı malzeme kullanılmaması konusunda anlaşma yaptığınız firma ile sözleşme şartlarına bunlarıda ekletin Eşya Depolama için bir çok nakliye firması sıcak bakmaz ve bu işin zorluklarıyla başa çıkabilecek bir potansiyele sahip olmadıkları için depolama gibi bir alanda pek fazla gözükmezler,hal böyle olunca yaptıkları depolama için pek iç açıcı bir görüntü vermezler,depolama işini geçmişi nakliyedci olan firmalarla yapmak en doğrusu kaliteli malzemeyi kaliteli firmalar tedarik eder,sizde temiz hizmet istiyorsanız seçimlerinize dikkat edin.

Depolama yerini bizzat kendinizde görmek isteyin ve rutubetsiz bir ortam olduğundan emin olun,yerinde keşif yaptığınız yer eşyanız nasıl ve ne şekilde yerleşıyor titiz ve hijyenik ortam olmasına özen gösterin rutubet varsa eşyalar 1 veya 2 hafta içinde küflenmeye başlar.
Ulaşım ve konum açısından net bir adres isteyin eşyalarınız nerde ve nasıl bir ortamda bilmek sizin hakkınız,yolununz düştüğünde mutlaka eşyaları kontrol edin,çay içme bahenesi ile eşyaları sürekli denetlerseniz,o kadar güvende olur.

Biz Kimiz ?

  • Mİsyonumuz

    Müşteri memnuniyeti ve eşyalarını bizlere teslim edip aylar hatta yıllarca emeanet aldığımız maddi ve manevi değer taşıyan eşyalara özen göstermek ve hasarsız tekrar şekilde teslim etmek amacı ile çalışmak.
  • Vİzyonumuz

    Potansiyel müşteri ağını yüksek tutmak ve memnun müşteri ile başka kitlelere hitap etmek 1 müşteri 1000 müşteri getirir gözü ile bakmak ve evden eve eşya depolama kriterlerini üst seviyede tutmak temel önceliktir.
  • Prensİplerİmİz

    1- Müşterilerimize karşı elemanların nezaket kurullarına uymaları 2- Çalışma koşullarının firmamız tarafından hem işçi hemde eşyara karşı tedbir alınması 3- yapılan sözleşmeye her iki tarafın uyması.
15
mart
3- Resim
Ev Depolama nasıl yapılır ?
Kentsel Eşya Depolama nasıl yapılır ?
Eşya Depolama için neler gerekli ?