Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

Kendi Renginizi Seçiniz.
Arka Plan Resminiz

Firmamız Hakkında

Değerlerimiz

Açıklama -1-

Değerlerimiz Müşteri nezaket kurullarına uymak,müşterilerin rica ve isteklerine riayet etmek,hassas eşya kavramı ile hassas müşteri kavramını ayırt etmek ve tabiki müşteri memnuniyeti esasiyeti ile çalışmak.

İletişim

Vizyonumuz

Açıklama -2-

Potansiyel müşteri ağını yüksek tutmak ve memnun müşteri ile başka kitlelere hitap etmek 1 müşteri 1000 müşteri getirir gözü ile bakmak ve evden eve eşya depolama kriterlerini üst seviyede tutmak temel önceliktir.

İletişim

Misyonumuz

Açıklama -3-

Müşteri memnuniyeti ve eşyalarını bizlere teslim edip aylar hatta yıllarca emeanet aldığımız maddi ve manevi değer taşıyan eşyalara özen göstermek ve hasarsız tekrar şekilde teslim etmek amacı ile çalışmak.

İletişim

Prensiplerimiz

Açıklama -4

1- Müşterilerimize karşı elemanların nezaket kurullarına uymaları 2- Çalışma koşullarının firmamız tarafından hem işçi hemde eşyara karşı tedbir alınması 3- yapılan sözleşmeye her iki tarafın uyması.

İletişim

Peki Nasıl Bir Geçmişe Sahibiz ?

1976 Yılında kurulan firmamız 3 kuşaktır süre gelen bir öz geçmişe sahiptir,son kuşak olan dedelerimizden aldığımız bu bayrağı taşımanın gururu ile yıllardır müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Nevzat Yasinoğlu ve çocuklarının günümüz teknolojisine göre paketleme ve taşıma sistemlerine uygun çalışma alanlarında verdiği hizmet hem çalışan hemde müşteri memnuniyeti ile ispatlanmıştır.

  • Müşteri memnuniyeti kapsamında çalışmak.
  • 1 Müşteri 1000 müşteri getirir sözüne karşı görevlerimizi yerine getirmek.
  • Kadrolu ve profesyonel çalışan ekip ruhu yaratmak
  • Karşılıklı diyalog yolu ile sorunları birlikte çözme hoşgörü ile yaklaşım.
Ev Depolama Hakkında