Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

Kendi Renginizi Seçiniz.
Arka Plan Resminiz

Parça Eşya Depolama

Parça Eşya Depolama Kriterleri ;


Evinizde fazlalık olan eşyalarınız için yermi arıyorsunuz bir telefonla gelip sizi bu yükten kurtarmak için 7/24 hizmet veriyoruz,dilediğiniz zaman ver gün gelelim örneğin ; bir takım koltuk olsun bir buzdolabi olsun veya yerinizi daraltan dolaplarınızı alıp yaşam alanınızı genişletelim,eşyalarınızda güveni çinde dilediğiniz kadar depolamarımızda muhafaza edilsin.

Sadece bir parça için gelirlermi demeyin geliyoruz.


Hizmette sınır yoktur felsefesi ile size özel taşıma koşullarında ister odadan odaya gelip eşyaların yerini değiştiriyor,dilerseniz fazla olan tekli koltuktan tutunda gardırolarınıza kadar tüm ihtiyacınız olmayan eşyalarını alıp depolama alanlarımızda saklıyoruz,taki siz tekrar almak isteyene kadar unutmayın yaşam alanları ne kadar ferah olursa sizde o kadar rahat bir ortamda yaşama şansına sahip olursunuz,parça eşya depolama için arayın yardımcı olalım.

Kafanızdaki soru İşaretlerini gidermek için şirket profilinden seçtiğimiz resimler.

Ev Eşyası Paketleme
Eşya Depolama Ekipleri
Depolama için hazırlanmış salon takımı
depolanmış bisikletler
Ev Taşıma Araçları tedarikçisi
depolamaya hazır eşyalar

Depolama İle İlgili Önerilerimiz ?

Eşyalarınız nasıl paketlenecek,kullanılmış veya battaniye tarzı malzeme kullanılmaması konusunda anlaşma yaptığınız firma ile sözleşme şartlarına bunlarıda ekletin Eşya Depolama için bir çok nakliye firması sıcak bakmaz ve bu işin zorluklarıyla başa çıkabilecek bir potansiyele sahip olmadıkları için depolama gibi bir alanda pek fazla gözükmezler,hal böyle olunca yaptıkları depolama için pek iç açıcı bir görüntü vermezler,depolama işini geçmişi nakliyedci olan firmalarla yapmak en doğrusu kaliteli malzemeyi kaliteli firmalar tedarik eder,sizde temiz hizmet istiyorsanız seçimlerinize dikkat edin.

Depolama yerini bizzat kendinizde görmek isteyin ve rutubetsiz bir ortam olduğundan emin olun,yerinde keşif yaptığınız yer eşyanız nasıl ve ne şekilde yerleşıyor titiz ve hijyenik ortam olmasına özen gösterin rutubet varsa eşyalar 1 veya 2 hafta içinde küflenmeye başlar.
Ulaşım ve konum açısından net bir adres isteyin eşyalarınız nerde ve nasıl bir ortamda bilmek sizin hakkınız,yolununz düştüğünde mutlaka eşyaları kontrol edin,çay içme bahenesi ile eşyaları sürekli denetlerseniz,o kadar güvende olur.

Biz Kimiz ?

  • Mİsyonumuz

    Müşteri memnuniyeti ve eşyalarını bizlere teslim edip aylar hatta yıllarca emeanet aldığımız maddi ve manevi değer taşıyan eşyalara özen göstermek ve hasarsız tekrar şekilde teslim etmek amacı ile çalışmak.
  • Vİzyonumuz

    Potansiyel müşteri ağını yüksek tutmak ve memnun müşteri ile başka kitlelere hitap etmek 1 müşteri 1000 müşteri getirir gözü ile bakmak ve evden eve eşya depolama kriterlerini üst seviyede tutmak temel önceliktir.
  • Prensİplerİmİz

    1- Müşterilerimize karşı elemanların nezaket kurullarına uymaları 2- Çalışma koşullarının firmamız tarafından hem işçi hemde eşyara karşı tedbir alınması 3- yapılan sözleşmeye her iki tarafın uyması.
15
mart
3- Resim
Ev Depolama nasıl yapılır ?
Kentsel Eşya Depolama nasıl yapılır ?
Eşya Depolama için neler gerekli ?