Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

Kendi Renginizi Seçiniz.
Arka Plan Resminiz

Şehirlerarası Eşya Depolama

Şehirlerarası Eşya Depolama Kriterleri ; Soru Cevap

Soru : Eşyalarım muğla'da İstanbul'da depolansın İstiyorum ?


Cevap : Şehirlerarası Nakliyat ve depolama için hizmet almak isteyen müşterilere hizmetimizden bahsetmek isteriz,ister muğla ister adana yada edirne hiç fark etmez tüm türkiye illerine hizmet veriyoruz,aramanız yeterli 3 iş günü içinde alıp depolama için size tahsis ettiğimiz alan eşyalar yerleştiriyoruz.

Soru : Tayinim çıktı eşyalarımı depolama yapsanız 5 ay sonra görev aldığım Şehire gönderebilirmisiniz ?


Cevap : Tayin olan öğretmen,polis,hakim,savcı ve tüm kamu görevlileri için yaptığımız çalışma ile mutlu müşteriler kazanmaya devam ediyoruz,örnek olarak bir tsk personeli olan müşterimizin tayin olup gittiği şehire depomuzda muhafaza ettiğimiz eşyaları 2 ay sonra gönderdik bu uygulamanın sadece bizimle çalışan müşterilerin bildiği ve onlara özel olduğunu sizde bu çalışma sisteminden yararlanmak istiyorsanız arayın yardımcı olalım.

Soru : ben gittikten Eşyalarım 2 hafta sonra gelmesi gerekiyor nasıl yardımcı olabilirsiniz ?

Cevap : Evini ayarlamak için önceden giden elektrik,doğalgaz ve su gibi işlerini halletmenizmi gerekiyor,2 hafta depolama ücreti almıyoruz,depolama yapıp istediğiniz gün için 3 gün önceden arayın size gönderelim eşyalarınızı ek ücret yok fazladan ödeme yok ilk başta yapılan anlaşma geçerlidir,2 hafta ücretsiz depolama hakkınız var,bu kampanya süresiz ve sürekli vardır.

Soru :Sadece İstanbul'da yerinizmi var yoksa belli şehirlerde varmı depolama İçin ?


Cevap : Türkiyenin bir çok noktasında anlaşmalı firmalar ile irtibat halindeyiz,ve garantili depolama için bir çok şehirde depolama merkezleri ile çalışıyoruz.

Kafanızdaki soru İşaretlerini gidermek için şirket profilinden seçtiğimiz resimler.

Ev Eşyası Paketleme
Eşya Depolama Ekipleri
Depolama için hazırlanmış salon takımı
depolanmış bisikletler
Ev Taşıma Araçları tedarikçisi
depolamaya hazır eşyalar

Depolama İle İlgili Önerilerimiz ?

Eşyalarınız nasıl paketlenecek,kullanılmış veya battaniye tarzı malzeme kullanılmaması konusunda anlaşma yaptığınız firma ile sözleşme şartlarına bunlarıda ekletin Eşya Depolama için bir çok nakliye firması sıcak bakmaz ve bu işin zorluklarıyla başa çıkabilecek bir potansiyele sahip olmadıkları için depolama gibi bir alanda pek fazla gözükmezler,hal böyle olunca yaptıkları depolama için pek iç açıcı bir görüntü vermezler,depolama işini geçmişi nakliyedci olan firmalarla yapmak en doğrusu kaliteli malzemeyi kaliteli firmalar tedarik eder,sizde temiz hizmet istiyorsanız seçimlerinize dikkat edin.

Depolama yerini bizzat kendinizde görmek isteyin ve rutubetsiz bir ortam olduğundan emin olun,yerinde keşif yaptığınız yer eşyanız nasıl ve ne şekilde yerleşıyor titiz ve hijyenik ortam olmasına özen gösterin rutubet varsa eşyalar 1 veya 2 hafta içinde küflenmeye başlar.
Ulaşım ve konum açısından net bir adres isteyin eşyalarınız nerde ve nasıl bir ortamda bilmek sizin hakkınız,yolununz düştüğünde mutlaka eşyaları kontrol edin,çay içme bahenesi ile eşyaları sürekli denetlerseniz,o kadar güvende olur.

Biz Kimiz ?

  • Mİsyonumuz

    Müşteri memnuniyeti ve eşyalarını bizlere teslim edip aylar hatta yıllarca emeanet aldığımız maddi ve manevi değer taşıyan eşyalara özen göstermek ve hasarsız tekrar şekilde teslim etmek amacı ile çalışmak.
  • Vİzyonumuz

    Potansiyel müşteri ağını yüksek tutmak ve memnun müşteri ile başka kitlelere hitap etmek 1 müşteri 1000 müşteri getirir gözü ile bakmak ve evden eve eşya depolama kriterlerini üst seviyede tutmak temel önceliktir.
  • Prensİplerİmİz

    1- Müşterilerimize karşı elemanların nezaket kurullarına uymaları 2- Çalışma koşullarının firmamız tarafından hem işçi hemde eşyara karşı tedbir alınması 3- yapılan sözleşmeye her iki tarafın uyması.
15
mart
3- Resim
Ev Depolama nasıl yapılır ?
Kentsel Eşya Depolama nasıl yapılır ?
Eşya Depolama için neler gerekli ?